South Carolina

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur South Carolina

Güney Carolina satılık emlak

Güney Carolina 46 ilçeden oluşur. Kuzeyi, güneyi ve batısı Georgia ile kuzeyden doğarken, doğuda Atlantik Okyanusu tarafından yıkanır.

Güney Carolina, subtropikal plajları ve bataklık adalarıyla bilinen, Amerika Birleşik Devletleri'nin güneydoğusunda bir eyalettir. Kıyıdaki Charleston, iç savaşın ilk çekimlerinin yapıldığı pastel renkli evleri, tipik Güney tarlaları ve Fort Sumter ile tarihi bir şehirdir. Kuzeye, Grand Strand, 60 kilometrelik tahta, golf sahaları ve Myrtle Beach sahil beldesi ile ünlüdür.

Evinizi yakında satmakla veya Güney Carolina'da satılık bir mülk satın almakla ilgileniyor musunuz? Eğer öyleyse, muhtemelen pazar doğru olduğunda satmayı umuyorsunuz. Bazı insanlar, doğru zamanda satış yapmaya niyetli, pazar kendilerine dönene kadar kasıtlı olarak karşı çıkıyorlar. Ancak, herkes evlerini satmayı bekleme lüksüne sahip değildir. Koşullarından dolayı, mümkün olan en kısa sürede satış yapmaları gerekir. Durumunuz ne olursa olsun, Güney Carolina emlak piyasasını bilmek hala önemlidir. Güney Carolina Konut Piyasası haklı çünkü bu satış yapmak için harika bir zaman. Neyse ki satıcılar için, pazar bu yıl kendi tarafında.

Aslında, son 12 ay içinde gerçekleşti ve önümüzdeki 12 ay içinde olmaya devam etmesi bekleniyor. Geçen yıl, Güney Carolina emlak piyasası% 6'dan fazla arttı. Gelecek yıl, neredeyse% 5 daha artmaya devam etmesi bekleniyor. Fiyatlar, yeni alıcıları Güney Carolina'da 2018'de satılık mülk satın almaya teşvik edecek kadar makul.

Güney Carolina'da fiyatlar 100.000 $ 'dan az. Bu, hem Güney Carolina’nın şu anki sakinleri hem de Amerika’nın daha ucuz bir kısmına taşınmaya çalışan insanlar için ilginçtir. Bu, evinizi bu yıl satışa çıkarırsanız, sadece satmak için değil, aynı zamanda uygun fiyata satmak için daha yüksek bir şansınız olacak demektir. Evinizi satmaya hazırsanız, bundan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için yapabileceğiniz bir şey olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz.

Ve devlet için emlak piyasası 2018’in geri kalanı için iyi göründüğü için, eviniz için istediğiniz fiyatı alma şansınız var.

Başkent Columbia, Güney Carolina eyaletinde orta büyüklükte daha büyük bir şehir. Nüfusu 134.309 kişi ve 80 kurucu mahalle ile Columbia, Güney Carolina'nın en büyük topluluğudur. Columbia askeri bir şehir.

İlginç bir şekilde, Columbia burada yaşayan bilgisayarlara ve matematikte çalışan insanlara Amerika Birleşik Devletleri'ndeki yerlerin% 95'inden daha fazla sahip.

Şehrin arazilerini ve üniversite kentinin hassasiyetini birleştiren Columbia, gerçekten güzel bir özellik karışımına sahiptir. Büyük bir şehir olmasa da, Columbia sakinlerine ve her sonbaharda düşen binlerce üniversite öğrencisine büyük bir çeşitlilik, fırsat ve olanak sunacak kadar büyüktür. Bu yüzden Güney Carolina'da satılık emlak aramak için doğru yer.

Kolombiya'nın eğitim seviyesi ulusun en yüksekleri arasındadır. 2010 yılında Kolombiya'da kişi başına düşen gelir 25.990 dolardı ve bu da Güney Carolina ve milletle karşılaştırıldığında orta-yüksek gelir düzeyindeydi. Bu, dört kişilik bir aile için yıllık 103.960 $ gelir anlamına geliyor. Columbia, çok etnik olarak etnik açıdan çeşitli bir şehirdir. Columbia'nın evini arayan insanlar kendilerini çok sayıda etnik ve ırksal gruba ait olarak tanımlarlar. Kolombiya'da yaşayanların en büyük sayısı

Raporun beyaz olduğunu, ardından siyah veya Afrikalı-Amerikalı olduğunu belirtin. Kolombiya'daki insanların önemli ataları arasında İngilizce, İrlanda, İskoç ve İtalyanca bulunmaktadır.

Charleston, Güney Carolina'da satılık av mülkünün bulunduğu ilginç bir şehir.

Bunu duymamışsanız, Charleston emlak piyasası son yıllarda yanıyor. Satıcılardan daha fazla alıcı var, konut fiyatları hızla arttı ve şu anda artan faiz oranlarında bile değişecek bir işaret yok.

Şubat 2018'de, üç ilçe bölgesinde satılık 2.111 mülk vardı. Bu, Şubat 2017'deki 2.040 ve Şubat 2016'daki 1.972 listeye dayanmaktadır. Satıcılar, istekli alıcılarla bir araya gelmeye hazır olabilir.

Bu yılın şubat ayında, evler kabul edilebilir bir teklif almak için ortalama 61 gün aldı, 2017'de 69 gün ve 2016'da 71 gün.

Şubat 2018'de üç ilçe bölgesindeki evlerin ortalama satış fiyatı 257.500 dolardı. Bu, Şubat 2017’den% 7 arttı. Şubat 2017’de aylık ortalama konut fiyatları 240.750 $, 2016 yılına göre ise% 1.8 artış kaydetti.

Bundan bağımsız olarak, 2018’deki Charleston emlak piyasası rekabetçi kalacaktır.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 17966

Satilik Çiftlik evi, South Carolina, Spartanburg, Lyman, 320 Mission Circle

1,267,466.72TRY
Satilik
Çiftlik evi

120.77 m²
Bu büyük bir başlangıç ​​evidir, düşük bakım ve rahat. Kablolama, Tesisat, Yıkama / Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi ve Düz-top Soba: Bu içeren birç...
UNAVAILABLE
Cod. 6013

Satilik Çiftlik evi, South Carolina, Columbia, Columbia, Columbia

6,523,725.75TRY
Satilik
Çiftlik evi

120 m²
satış için iyi bir ev
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB